Dermikelp Česko Dermikelp Slovensko

Jedinečnost Dermikelpu

Dermatologicky i klinicky testovaný Dermikelp uklidňuje svědivou a podrážděnou pokožku. Pomáhá při zánětlivých procesech na pokožce, jako je atopický ekzém, alergické reakce, svědící vyrážky.

Dermikelp Zklidňující krém je šetrný, vhodný pro jakýkoli typ pokožky a také všechny věkové kategorie.

Dermikelp je účinný díky 100% přírodnímu extraktu, který pochází z řasy (CEM - K). Ta má protizánětlivé vlastnosti. Efektivnost produktu je podmíněna i extrakčním procesem, díky kterému jsou z řasy uvolněné unikátní vlastnosti a to bez denaturace některé ze sloučenin. Krém Dermikelp nabízí účinnou léčbu symptomů zanícené pokožky a s jeho užíváním nejsou spojeny žádné vedlejší účinky typické pro kortizonové krémy.

Dermatologicky testováné Klinicky zkoušeno Nedráždivé Vhodné pro děti od narození

S vědou k dokonalému produktu

Aktivní ingredience, která pochází z řasy Ecklonia maxima, je 100% přírodní. Rostlina je také známá díky svým protizánětlivým účinkům.

Dermikelp je zkoumán a vyvíjen již od roku 2009. Na trh byl uveden v roce 2011, kdy zažil svoji premiéru. Dermikelp se spojil i se známými dermatology v EU a v rámci výzkumu a vývoje otestoval bezpečnost produktu. Test bezpečnosti byl převeden pomocí Human Repeat Insult Patch Test (HRIPT). Výsledky testů byly pozitivní. Zjistili jsme, že Dermikelp není dráždivý, což znamená, že nezhorší stávající stav pokožky.

Nezůstali jsme však pouze při testování bezpečnosti, otestovali jsme také efektivnost produktu. Výsledky dokazují, že Dermikelp poskytuje úlevu již do 15 minut od jeho aplikace

Dermikelp zmírňuje příznaky rychle a efektivně ať už jde o podrážděnou, zanícenou nebo svrbící pokožku. Krém byste měli použít, když vás místo na těle svědí tak, že je téměř nemožné nepoškrábat se. Škrábání totiž způsobuje iritaci pokožky, další záněty a ještě intenzivnejší svědění.

 

 

Řasa Eclonia maxima, nazývaná také mořský bambus, je ručně sbíraná z hloubky moře u pobřeží Jihoafrické republiky. Řasa roste 3 roky a poté je sklizena pomocí “rotační sklizně”. Řasa nemá kořeny, je omotaná kolem skal, které používá jako kotvu. Nejvíce je řasa koncentrovaná u města Cape Town známém svým slunečným počasím a širým mořem bez znečištění.

 

Řasa je dále zpracovávána - prochází patentovaným procesem extrakce, který zachovává všechny její příznivé vlastnosti. Při extrakčním procesu se nepoužívají žádné škodlivé chemikálie, teplo, mráz ani dehydratace. K extrakci jsou použity účinné látky z buněčného obsahu řasy. Látky se získávají pomocí vysokého tlaku, při kterém dojde k uvolnění obsahu buňky.

 

Výsledkem patentovaného procesu extrakce je koncentrovaný, na živiny bohatý, roztok CEM - K, který má zklidňující a protisvědivý účinek na podrážděnou pokožku. Pomáhá zmírnit záněty pokožky, jako je například atopický ekzém, alergické reakce nebo svědivé vyrážky. Zklidnění je patrné již za 15 minut a účinek přetrvává několik hodin.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení